Trick (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Trick (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

Trick (2019)

2795
  100 min  •  2019  •  HD  •  5.1

Loading…

Ai shfaqet çdo hallouin, për të bërë kasaphanë. Vite me radhë, një agjent i FBI-së dhe sherifja e një qyteti të vogël e ndjekin, në dyshimin e fortë nëse ai është një njeri apo një qenie e mbinatyrshme. Cili është Triku në të vërtetë?