Trading Paint (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Trading Paint (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Trading Paint (2019)

2010
  87 min     2019 HD 5.0

Loading…

Shoferi veteran i garave, Sam Munroe dhe i biri, edhe ky shofer nga një qytet i vogël, kapërcejnë konflikte familjare dhe profesionale, duke balancuar konkurrencën, egon, pakënaqësinë mosmarrëveshjet e garës, për t'u bërë edhe më të fortë.