Toy Story 4 (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Toy Story 4 (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Toy Story 4 (2019)

2850
  100 min     2019 HD 8.1

Loading…

Kur një lodër e re e quajtur "Piruni" bashkohet me Udin dhe bandën, miqtë e vjetër dhe të rinj zbulojnë se sa e madhe mund të jetë bota për një lodër gjatë një udhëtimi plot aventura.