Torrente 5 (2014) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Torrente 5 (2014)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Torrente 5 (2014)

1342
  105 min     2014 HD 5.4

Loading…

Polici Torrente del nga burgu në vitin 2018 dhe gjen një Spanjë ndryshe nga ajo që njihte. Prandaj vendos t'i futet një operacioni krimi për të vjedhur një kazino bashkë me skuadrën e tij të çuditshme.