Torrente 4 (2011) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Torrente 4 (2011)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Torrente 4 (2011)

1234
  93 min     2011 HD 5.4

Loading…

Oficer Torrente, një ish polic egoist dhe i patakt Spanjoll, e gjen veten në burg. A mund ti shpëtoj ai ironisë së fatit e cila e vendos në një pozicion ku ai ka vendosur shumë të tjerë, të jetë njëkohësisht fajtor dhe i pafajshëm?