Top Gun: Maverick (2020) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Top Gun: Maverick (2020)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Top Gun: Maverick (2020)

1457
    •   •  HD  • 

Loading…

Pas më shumë se 30 vjet shërbimi si një nga pilotët më të mirë të Marinës, Pete Mitchell kthehet aty ku e ka vendin, duke shtyrë limitet si pilot testues dhe duke i bërë ballë çdo avancim teknologjie që e vë në sprovë... Del në kinema në datën: 25 Qershor, 2020