Timbuktu (2014) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Timbuktu (2014)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...

Timbuktu (2014)

450
  97 min  •  2014  •  HD  •  7.1

Loading…

Një bariu gjedhësh dhe familjes së tij befas i trazohet jeta e tyre e qetë në dunat e Timbuktusë nga një grup Xhihadistësh.