Then Came You (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Then Came You (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Then Came You (2019)

3892
  97 min   •  2019  •  HD  •  7.1

Loading…

Një adoleshente e sëmurë me kancer, që është në prag të vdekjes, krijon një lidhje të veçantë me një hipokondriak 19 vjeçar. Të dy ndihmojnë njëri-tjetrin për të arritur ëndrrat dhe për t’u përballur me frikërat e tyre, në aq kohë sa u ka mbetur të kalojnë së bashku...