The Upside (2017) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Upside (2017)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

The Upside (2017)

2789
  126 min     2017 HD 6.4

Loading…

Një vështrim sa komik dhe aq dramatik i marrëdhënies mes Filipit, një pasaniku tetraplegjik dhe Dellit, një i papunë me dosje kriminale që punësohet për të qenë ndihmësi i tij.