The Two Popes (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Two Popes (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

The Two Popes (2019)

1421
  125 min  •  2019  •  Full HD  •  7.7

Loading…

Pas mureve të Vatikanit, papa Benedikt dhe papa i ardhshëm Françesko duhet të gjejnë një pikë të përbashkët për kishën katolike.