The Trigonal: Fight for Justice (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Trigonal: Fight for Justice (2018)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

The Trigonal: Fight for Justice (2018)

679
  122 MIN  •  2018  •  HD  •  5.5

Loading…

Një organizatë kriminale fton një kampion të tërhequr MMA për të marrë pjesë në dyluftime të jashtëligjshme, por pasi ai refuzon dhe një kriminel i vret shokun dhe i përdhunon gruan, Xhejkob detyrohet të luftojë për të vendosur drejtësi.