The Spy Who Dumped Me (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Spy Who Dumped Me (2018)

Loading...

The Spy Who Dumped Me (2018)

5240
  117 min     2018 HD 6.3

Loading…

Audri dhe Morgana janë shoqe të ngushta, të cilat përfshihen pa dashje në një konspiracion ndërkombëtar, kur njëra prej tyre zbulon që i dashuri i saj që e ka lënë atë, në të vërtetë ishte spiun.