The Silence (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Silence (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

The Silence (2019)

4686
  90 min  •  2019  •  HD  •  5.3

Loading…

Kur bota po sulmohet nga disa krijesa të tmerrshme që sulmojnë vetëm duke dëgjuar pasi nuk mund të shohin, 16- vjeçarja Elli që ka humbur dëgjimin që kur ishte vetëm 13 -vjeç, dhe familja e saj, përpiqen të shpëtojnë dhe të kërkojnë një strehë.