The Shawshank Redemption (1994) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Shawshank Redemption (1994)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Shawshank Redemption (1994)

27395
  142 min  •  1994  •  HD  •  9.3

Loading…

Andi Dufrein është një bankier i cili dënohet me burg të përjetshëm për vrasjen e gruas së tij dhe dashnorit të saj. Në burg ai njihet me Red-in, një tjetër të burgosur për vrasje, dhe kështu fillon një histori burgu dhe respekti të dyanshëm mes dy burrave.