The Queen's Corgi (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Queen’s Corgi (2019)

Loading...

The Queen’s Corgi (2019)

1243
       2019 HD

Loading…

Aventurat e Rex, qenushit më të dashur të mbretëreshës britanike, i cili humbet rrugën dhe përfundon në një grup qensh të të gjitha racave, që përballen dhe grinden me njëri-tjetrin. Gjatë rrugëtimit të tij epik për t'u kthyer tek mbretëresha, Rex bie në dashuri dhe zbulon vetveten.