The Prophet (2014) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Prophet (2014)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Prophet (2014)

1046
  85 min  •  2014  •  HD  •  7.1

Loading…

Artisti dhe poeti i internuar Mustafa nis një udhëtim për në shtëpi me pastruesen e shtëpisë dhe vajzën e saj; së bashku trioja duhet t'u shpëtojë autoriteteve të cilët frikësohen se fjalët e Mustafait do të nxktin rebelim.