The Prey (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Prey (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

The Prey (2018)

722
  90 min  •  2018  •  HD  •  5.2

Loading…

Vite pas gjurmimit të kriminelëve ndërkombëtarë, një udhëtim në një burg të largët në xhungël do të detyrojë detektivin Xin të luftojë për lirinë dhe jetën e tij.