The Predator (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Predator (2018)

Loading...

The Predator (2018)

9912
  107 min     2018 HD 5.7

Loading…

Kur një djalë i vogël thërret aksidentalisht gjuetarët më vdekjeprurës të universit të kthehen në Tokë, vetëm një skuadër famëkeqe ish-ushtarakësh dhe një mësues i pakënaqur i shkencave mund ta parandalojnë shfarosjen e racës njerëzore.