The Peanut Butter Falcon (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Peanut Butter Falcon (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

The Peanut Butter Falcon (2019)

619
       HD

Loading…

Zak, një djalë i ri me Sindromën Down, arratiset nga azili ku jeton, që të ndjek ëndrrën e tij për të qenë pjesë e shkollës profesionale të mundjes të idhullit të tij. Gjatë udhëtimit, ngjarje të çuditshme e bashkojnë me Tyler, një kriminel në arratisje, i cili shndërrohet në mësuesin dhe aleatin e Zakut. Së bashku, ata kalojnë peripecira të ndryshme dhe arrijnë të bindin Eleanorën, infermieren e sjellshme të azilit që ka si detyrë të kthejë Zakun, që të bashkohet në udhëtimin e tyre.