The Marine 6: Close Quarters (2018)

The Marine 6: Close Quarters (2018)

1753
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 4.8

Xhejk Karter dhe një ish-ushtar marine, Luk Traper, bashkojnë forcat për të shpëtuar një vajzë të rrëmbyer nga një bandë kriminelësh ndërkombëtarë.