The Lurker (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Lurker (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

The Lurker (2019)

266
  80 min  •  2019  •  HD  •  5.4

Loading…

Një grup studentësh vihen në kurth dhe përfundojnë në ambientet e shkollës ku ndiqen nga një vrasës i maskuar. Por jo gjithçka është ashtu siç duket.