The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Lord of the Rings: The Return of the King (2003)

26559
  201 min  •  2003  •  HD  •  8.9

Loading…

Gandalfi dhe Aragorni udhëheqin Botën e Njerëzve kundër ushtrisë së Sauronit për ta hequr vëmendjen nga Frodo dhe Semi teksa ata i afrohen malit të Vdekjes me Unazën e Vetme.