The Ladykillers (2004) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Ladykillers (2004)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

The Ladykillers (2004)

2050
  104 min     2004 HD 6.2

Loading…

Një grup i çuditshëm hajdutësh mblidhet në shtëpinë e një vejushe të devotshme, por pak të hutuar, për të vjedhur një nga kazinot më të mëdha në Misisipi. Plani i organizuar me detaje ndërlikohet, kur personalitetet e ndryshme të kriminelëve fillojnë të shkaktojnë grindje midis tyre, duke krijuar telashe dhe ngatërresa.