The Knight Before Christmas (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Knight Before Christmas (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


The Knight Before Christmas (2019)

254
  92 min  •  2019  •  HD  •  5.5

Loading…

Një magji e fuqishme bën që një djalosh i ri të udhëtojë në kohë me qëllim që të përmbush misionin e tij dhe të shndërrohet në një kalorës të vërtet. Në të ardhmen ai takohet dhe dashurohet me një mesuese të re dhe zbulon më shumë mbi cilësitë e një kalorësi.