The Janky Promoters (2009) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Janky Promoters (2009)

Loading...

101AVENTURA.AL

The Janky Promoters (2009)

2865
  85 min     2009 HD 5.3

Loading…

Dy promotor narkomanë, marrin një reper të famshëm për një shfaqje të dështuar pa filluar mirë. Rruga e tyre është plot probleme dhe gjëra të paparashikuara sepse janë promotorët më dështak në treg.