The Influence (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Influence (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

The Influence (2019)

2962
  99 min  •  2019  •  HD  •  4.5

Loading…

Alisia kthehet bashkë me bashkëshortin dhe vajzën e saj të vogël, në shtëpinë e fëmijërisë që të ndihmojë motrën me mamanë e sëmurë dhe testamentin e saj. Aty, ajo rijeton kujtimet e fëmijërisë dhe përballet me fiksimet dhe urrejtjen e nënës së saj.