The Huntsman: Winter's War (2016) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Huntsman: Winter’s War (2016)

Loading...

The Huntsman: Winter’s War (2016)

2916
  114 min     2016 HD 6.1

Loading…

Teksa dy motra të liga përgatiten të pushtojnë një qytet, dy rojtarë, Gjyetari Erik, i cili kishte ndihmuar Borëbardhën në mposhtjen e Ravenës dhe e dashura e tij e ndaluar, Sara, përgatiten t’i ndalojnë ato.