The House That Jack Built (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The House That Jack Built (2018)

Loading...

101AVENTURA.AL

The House That Jack Built (2018)

3196
  152 min     2018 HD 7.2

Loading…

Historia flet për Xhekun, një vrasës serial shumë inteligjent, gjatë një periudhe dymbëdhjetëvjeçare dhe përshkruan vrasjet që me të vërtetë zhvillojnë më shumë të çmendurin brenda tij.