The Hate U Give (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Hate U Give (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

The Hate U Give (2018)

2120
  123 min     2018 HD 7.1

Loading…

Starr bëhet dëshmitare e vrasjes së shokut të saj Kalil nga një oficer policie. Me gjithë presionet nga komuniteti ku jeton, ajo duhet të bëhet zëri i Kalilit dhe të kërkojë drejtësi.