The Hard Way (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Hard Way (2019)

Loading...

The Hard Way (2019)

2431
  92 min     2019 HD 5.1

Loading…

Pasi mësoi se vëllai i tij vdiq në një mision në Rumani, një ish ushtarak bashkohet me dy aleatë për të gjurmuar armikun misterioz dhe të marrë hak.