The Grinch (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Grinch (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

The Grinch (2018)

5400
  86 min   •  2018  •  HD  •  6.4

Loading…

Grinçi dhe qeni i tij besnik, Maksi, jetojnë të vetmuar brenda një shpelle në malin Krampit. Kur kushët, që jetojnë pranë tij, vendosin të bëjnë Krishtlindjet më të mëdha dhe më të ndritshme, Grinçi i pakënaqur e kupton se ka një mënyrë për të fituar paqe dhe qetësi. Me ndihmën e Maksit dhe mes situatash gazmore e plot aventura, ai do të vendosë të vjedhë Krishtlindjen.