The Great Battle (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Great Battle (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

The Great Battle (2018)

3465
  136 min     2018 HDRip 6.8

Loading…

Një film historik rreth rrethimit të kullës së Ansit dhe betejës epike tetëdhjetë e tetë ditore që Yang Manchuni dhe trupat e tij Goguryeo luftuan kundër 500,000 pushtuesve të dinastisë Tang.