The Goldfinch (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Goldfinch (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


The Goldfinch (2019)

147
  149 min  •  2019  •  HD  •  6.3

Loading…

Teodor Deker ishte 13 vjeç kur mamaja e tij u vra në një sulm me bombë në muzeun e arteve Metropolitan të Nju Jorkut. Tragjedia ndryshon drejtimin e jetës së tij, duke e dërguar në një rrugë faji, shpagimi dhe dashurie. Me vete e shoqëron copëza e vetme e shpresës e mbetur nga ajo ditë e tmerrshme, piktura e një zogu të vogël.