The Girl Who Kicked the Hornet's Nest (2009) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest (2009)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest (2009)

458
  147 min  •  2009  •  HD  •  7.3

Loading…

U RREGULLUA VIDEO! Lisbeth po rikuperohet në një spital dhe pritet të rikuperohet, që të shkojë në gjyq për tre vrasje. Mikael duhet të vërtetojë pafajësinë e saj, por Lisbeth duhet të jetë e gatshme të ndajë detajet e eksperiencës së neveritshme me gjykatën.