The Gentlemen (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Gentlemen (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Gentlemen (2019)

4304
  113 min  •  2019  •  Full HD  •  8.1

Loading…

Një amerikan përpiqet të shesë perandorinë e tij fitimprurëse të marihuanës në Londër duke sjellë komplot, skema, rryshfet dhe shantazh nga tentativat që vijnë të vjedhur biznesin e tij.