The Fortress (2017) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Fortress (2017)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

The Fortress (2017)

2671
  140 min     2017 HD 7.0

Loading…

Në 1636, Dinastia Qing sulmon Joseonin.Mbreti Injo detyrohet të tërhiqet në Fortesën malore të qytetit Namhansanseong.Ata janë të izoluar nga bota jashtë.Ndërkohë që në oborrin mbretëror ka përplasje mes ministrave në lidhje me zgjidhjen e kësaj situate. Të gjendur përpara një zgjedhje të vështirë dhe një të ftohti të acarë, çfarë do të vendosi mbreti Injo?