The Final Wish (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Final Wish (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

The Final Wish (2018)

1645
  95 min     2018 HD 4.3

Loading…

Pas vdekjes së babait, Aaroni kthehet në shtëpi për të ndihmuar nënën e tij të lënduar dhe për t'iu kthyer së shkuarës së vet. Duke kërkuar në gjërat e babait ai ndeshet me një objekt misterioz i cili fsheh shumë më tepër nga ç'duket.