The Fare (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Fare (2018)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

The Fare (2018)

1207
  82 min  •  2018  •  Full HD  •  5.7

Loading…

Një version modern i mitologjisë greke, ku shihet një histori dashurie e formuar në botën e të gjallëve, por që vazhdon deri në botën e përtejme dhe mënyra se si udhëtojnë njerëzit për të shkuar aty.