The Expendables 3 (2014) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Expendables 3 (2014)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Expendables 3 (2014)

26559
  126 min  •  2014  •  HD  •  6.1

Loading…

Barni Roz dhe skuadra e tij , përfshihen në një konflikt me një trafikant armësh të pamëshirshëm , që quhet Konra Stonbenks, një nga ish-krijuesit e skuadrës së mercenarëve, i cili është i vendosur për të shkatërruar skuadrën.