The Equalizer 2 (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Equalizer 2 (2018)

Loading...

The Equalizer 2 (2018)

10286
  121 min     2018 HD 7.0

Loading…

Robert Mekolli i shërben drejtësisë pa iu trembur syri, por si do të reagojë ai kur vritet një njeri i dashur për të? A do të arrijë të barazojë drejtësinë dhe hakmarrjen?