The Dead Center (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Dead Center (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

The Dead Center (2018)

2203
  92 min  •  2018  •  HD  •  5.6

Loading…

Psikiatri i një spitali kalon në limit kur një pacient me amnezi këmbëngul se ka vdekur dhe ka sjellë diçka të errët kur është kthyer nga vdekja.