The Cowboy Way (1994) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Cowboy Way (1994)

Loading...

The Cowboy Way (1994)

1206
  102 min     1994 HD 5.8

Loading…

Dy kauboj nga Nju Meksiko bëjnë një udhëtim në Nju Jork për të ndihmuar mikun e tyre të bashkohet me vajzën e tij. Në qytetin e madh, ata ndeshen me vështirësitë e jetës në metropol dhe me kriminelë të egër që bëjnë gjithçka për para, por kaubojt janë në gjendje të përshtaten kudo.