The Convent (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Convent (2018)

Loading...

The Convent (2018)

1157
  81 min     2018 HD 4.2

Loading…

Gjatë shekullit të 17-të, një vajzë e re shpëtohet nga ekzekutimi dhe dërgohet në një manastir për t'u penduar për mëkatet e saj por, zbulon se brenda tij prehet një ligësi e madhe.