The Coldest Game (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Coldest Game (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

The Coldest Game (2019)

77
  102 min  •  2019  •  HD  •  6.3

Loading…

Në 1962, gjatë Krizës Kubane të Raketave, një gjeni i trazuar matematike, e gjen veten të përzgjedhur për të luajtur një ndeshje shahu me Sovjetikët - dhe një lojë vdekjeprurëse spiunazhi.