The Captor (2018) a.k.a Stockholm – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Captor (2018) a.k.a Stockholm
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

The Captor (2018) a.k.a Stockholm

1518
  92 min     2018 HD 6.4

Loading…

Bazuar në një histori absurde, por të vërtetë. Grabitja e bankës dhe kriza e pengjeve në vitin 1973 në Stokholm, që u dokumentua në "New Yorker" si origjina e Sindromës së Stokholmit.