The Campaign (2012) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Campaign (2012)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Campaign (2012)

8821
  85 min  •  2012  •  HD  •  6.1

Loading…

Kur senatori Kem Breidi, kandidon për herë të katërt në zgjedhjet e Kongresit, dy biznesmenë të fuqishëm të Karolinës së Veriut vendosin të nxjerrin kandidatin e tyre në arenën politike. Njeriu i tyre: Marti Hagins, që punon në një zyrë turistike dhe që nuk e ka idenë fare nga skena politike. Hagins në fillim duket si një kundërshtar i papërfillshëm, por me ndihmën e dy donatorëve të tij të fuqishëm, shumë shpejt ai do të bëhet një pengesë e madhe për Kemin.