The Cabin in the Woods (2011) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Cabin in the Woods (2011)

Loading...

The Cabin in the Woods (2011)

2314
  95 min     2011 HD 7.0

Loading…

U RREGULLUAN TITRAT! 5 miq vendosin të shkojnë me pushime në një kabinë në një pyll të largët. Një sërë makthesh dhe horroresh do të ndodhin kur ata të zbulojnë të vërtetën rreth historisë së kabinës...