The Brothers Grimm (2005) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Brothers Grimm (2005)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

The Brothers Grimm (2005)

856
  118 min  •  2005  •  HD  •  5.9

Loading…

Gjatë kohës që po udhëtonin në Gjermaninë e pushtuar nga Franca, Uill dhe Xhejkob Grim, dy vëllezërve mashtrues, iu duhet të përballen me një mallkim përrallash për të shpëtuar veten.