The Blackcoat's Daughter (2015) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Blackcoat’s Daughter (2015)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...

The Blackcoat’s Daughter (2015)

342
  93 min  •  2015  •  HD  •  5.9

Loading…

Kur dy vajza të reja mbeten të bllokuara në shkollë gjatë pushimeve të dimrit, një forcë djallzore dhe e rrezikshme sulmon jetët e tyre dhe punonjësve të shkollës.