The Angry Birds Movie 2 (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
The Angry Birds Movie 2 (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

The Angry Birds Movie 2 (2019)

2935
  97 min  •  2019  •  HD  •  6.4

Loading…

U RREGULLUA AUDIO! Zogjtë jofluturues dhe derrkucët jeshilë intrigantë e çojnë armiqësinë e tyre në një nivel tjetër, kur në horizont shfaqet një armik i tretë i cili ka në plan t'i shkatërrojë që të dy.